Astrini-Design | O Astrini-Design
1122
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1122,cookies-not-set,ajax_updown,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

Z fascynacji formą

AKTYWNOŚĆ…
EMOCJE…
FUNKCJONALNOŚĆ…
ODPOCZYNEK…
WYGODA…
ZROZUMIENIE…

Tym kierujemy się w tworzeniu naszych kolekcji.

 

Najważniejszym jednak kryterium jest dla nas odnalezienie i zrozumienie potrzeby Klientów i ubranie jej w jak najatrakcyjniejszą szatę. Nie ograniczamy się do jednej przestrzeni. Chcemy, aby niezliczona ilość miejsc mogła wywoływać prawdziwy zachwyt.
Chwile są tak ulotne, warto chwytać z nich jak najwięcej, otaczać się i rozkoszować pięknem…

 

Astrini Design powstało z fascynacji formą przestrzenną oraz potrzeby wyrażenia piękna i dzielenia się nim, tworzenia czegoś, co ubarwi i ożywi świat wokół nas, czegoś dla wszystkich, ale jednocześnie bardzo indywidualnego, gdzie każda osoba znajdzie swój własny, ulubiony kąt.

Potrzeba kreowania

Sztuka w skali miasta

Meble Astrini stworzyliśmy z potrzeby kreowania nowoczesnej przestrzeni miejskiej,
łączącej estetykę i funkcjonalność, umożliwiającej wyrażenie własnego „ja”.

 

Andrzej Stróżyk, Mecenas Projektu

Miasto to wspólne miejsce tysięcy indywidualności…setki poglądów, stylów, przyzwyczajeń…
Przestrzeń publiczna to miejsce dla każdego z nich.
Chcemy, by była wyjątkowa, chcemy by wyrażała, chcemy by była odpowiedzią na potrzeby wszystkich i każdego z osobna. Chcemy, by kreowała wizerunek nowoczesnego i silnego miasta.

Właścicielem brandu Astrini-Design jest firma Astromal ASA spółka z o.o. sp.k.

logo Astromal
astrini - ikona

Indywidulane realizacje

Uwielbiamy wyzwania, możemy zaprojektować i stworzyć dla Ciebie coś wyjątkowego, każdy kształt, nawet ten najbardziej niezwykły, wymyślony przez Ciebie.

astrini - ikona

Idealne dopasowanie

Robimy wszystko, by nasze meble zachwycały nie tylko stroną estetyczną, ale także funkcjonalnością, by doskonale wkomponowały się w przestrzeń Twojego miasta – parku, placu, rynku, szkoły…

astrini - ikona

Najwyższa jakość

Starannie dobrane najwyższej jakości surowce są gwarancją doskonałej jakości naszych produktów, ich wytrzymałości oraz odporności na zabrudzenia, uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne, bo takie właściwości posiada właśnie laminat poliestrowo-szklany

astrini - ikona

Nieograniczona paleta barw

Nieograniczone spektrum kolorystyczne, które dzięki innowacyjnej technologii stosowanej podczas produkcji, pozwala nam na stworzenie przedmiotów w każdym wybranym przez Ciebie kolorze.