meble miejskie mała architektura ławki ławki miejskie ławki parkowe meble parkowe stojaki na rowery słup/y ogłoszeniowe drezyna/drezyny architektura miejska panele ścienne meble elementy małej architektury laminat Riksza/e pojazdy elektryczne architektura parkowa architektura ogrodowa słupy reklamowe astrini design donice kosze na śmieci gabloty słupy projektowanie meble do galerii handlowych dekoracje ścienne wyposażenie sklepów meble sklepowe półki sklepowe

Parklet to specjalna przestrzeń w mieście

Parklet to specjalna przestrzeń w mieście.

Pełna zieleni i eleganckich mebli miejskich. Niewielkie rozmiary, maksymalnie dwóch miejsc parkingowych, pozwalają na zlokalizowanie go w zasadzie wszędzie, na ulicy czy na szerszym chodniku.
Przestrzeń do tej pory wykorzystywana przez parking za sprawą kompozycji ławek, donic, stojaków rowerowych i innych elementów małej architektury, tworzy wyśmienite miejsce do spędzania wolnego czasu lub do prozaicznego złapania oddechu.
Rozwiązanie to jest nowością w Polsce, ale na świecie cieszy się coraz większą popularnością. Chcielibyśmy zaproponować takie rozwiązanie miastom, które nie tylko pragną stać się piękniejsze pod względem wizualnym, ale także bardziej przyjazne mieszkańcom.

FacebookGoogle+Podziel się