Astrini-Design | Panele ścienne z laminatu
Panel ścienny jest ozdobnym motywem, nie jest tylko półką. Panele Astrini są doskonałe do wypełniania i wyposażania przestrzeni - dzięki swej formie, jakości wykonania i uniwersalnemu materiałowi doskonale wpisze się zarówno w atmosferę oficjalnego biura czy luksusowego butiku.
309
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-309,cookies-not-set,ajax_updown,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

About This Project

Panele ścienne

Funkcjonalność i aspekty wizualne – to w sztuce użytkowej połączenie dwóch niebywale ważnych zagadnień.

 

Astrini Design w swej pracy wciąż obserwuje i czerpie inspiracje ze świata zewnętrznego, bezdyskusyjnie na pierwszym miejscu stawiając harmonię między estetyką, a funkcją użytkową.

 

Panel ścienny nie jest tylko meblem… nie jest tylko ozdobnym motywem, nie jest tylko półką. To wielozadaniowe narzędzie wypełniania i wyposażania przestrzeni, które dzięki swej formie, jakości wykonania i uniwersalnemu materiałowi doskonale wpisze się zarówno w atmosferę oficjalnego biura, luksusowego butiku, czy wesołego przedszkola.

Dowolność kompozycji

Siedem niepowtarzalnych wzorów paneli, swoboda doboru koloru samego panela, jak i światła RGB pozwala tworzyć własne, niepowtarzalne kompozycje.
Niezależnie od tego, czy pragniesz stworzyć nowoczesną siłownię, funkcjonalne przedszkole, czy elegancki sklep, panele ścienne marki Astrini Design pozwolą rozwinąć skrzydła Twojej wyobrażani.

 

Z łatwością stworzysz unikalne, przykuwające uwagę otoczenie.

Date
Category
creat