Drezyna Bonita - napędzana siłą nóg. | Astrini-Design
To najlżejsza drezyna w Polsce, napędzana siłą nóg, a nie, jak w przypadku tradycyjnych modeli, rąk. Elegancka, inspirowana wyglądem pierwszych samochodów, doskonale urozmaici rodzinne czy koleżeńskie wycieczki.
315
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-315,bridge-core-3.0.9,qode-page-transition-enabled,ajax_updown,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-29.7,qode-theme-bridge,qode-wpml-enabled,wpb-js-composer js-comp-ver-6.13.0,vc_responsive

  About This Project

  Drezyna Bonita

  Aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu jest w Polsce coraz częściej praktykowany. Drezyna jest produktem idealnym dla osób kochających jazdę na rowerze, nowe wyzwania oraz niebanalny design.

   

  Elegancka, inspirowana wyglądem pierwszych samochodów, doskonale urozmaici rodzinne czy koleżeńskie wycieczki. Ale nie tylko wygląd jest jej wielkim atutem.

   

  To najlżejsza drezyna w Polsce, napędzana siłą nóg, a nie, jak w przypadku tradycyjnych modeli, rąk. Cztero- lub sześcioosobowa, zabawna i nietuzinkowa forma wspólnego podróżowania odkrywa nowe, pozytywne i bardziej słoneczne oblicze torów kolejowych.