Ławki miejskie / meble miejskie DUE | Astrini-Design
Astrini Design - meble z kolekcji DUE dzięki oryginalnej i wyrazistej bryle to idealna propozycja dla centrów handlowych i instytucji kulturalnych.
312
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-312,bridge-core-3.0.1,qode-page-transition-enabled,ajax_updown,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-28.7,qode-theme-bridge,qode-wpml-enabled,wpb-js-composer js-comp-ver-6.8.0,vc_responsive

  About This Project

  Meble miejskie DUE

  Proste formy wyrwane ze świata geometrii,
  które zapraszają do dialogu, kontaktu z drugim człowiekiem, chwili pauzy, refleksji tak bardzo potrzebnych w zawrotnym tempie dzisiejszego świata.

   

  Meble z kolekcji DUE dzięki oryginalnej i wyrazistej bryle to idealna propozycja dla centrów handlowych i instytucji kulturalnych. Geometryczne kształty mebli DUE w niezwykły sposób komponują się z otoczeniem pasaży miejskich i handlowych. Ławki i donice z tej kolekcji okazują się wyrazistym i intrygującym elementem przestrzeni.

   

  Ich fenomen polega na spójnym łączeniu funkcjonalności z artyzmem. Sposób ich wykorzystywania zależy od inwencji korzystających z nich osób. Forma mebli pozwala na wykorzystanie ich jako ławki lub stolika, na kolekcję składają się także donice. Idealne, funkcjonalne rozwiązanie dla zamkniętych przestrzeni galerii handlowych, poczekalni lub pasaży.

  Elementy małej architektury w wydaniu Astrini Design to coś więcej niż praktyczne ławki uliczne. To nowoczesne ławki także dla centrów handlowych, obiektów usługowych, pasaży i galerii. Każda nasza ławka sprawdza się wyśmienicie zarówno w wnętrzach budynków jak  i na zewnątrz, jako ławka miejska lub ławka parkowa.

   

  Autorem kolekcji jest Dorota Koziara