Ławki Miejskie Modullaro. | Astrini-Design
2115
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-2115,bridge-core-3.0.9,qode-page-transition-enabled,ajax_updown,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-29.7,qode-theme-bridge,qode-wpml-enabled,wpb-js-composer js-comp-ver-6.13.0,vc_responsive

Ławki modułowe ModUllaro – meble miejskie

ModUllaro. Antyczna Grecja uchodzi za kolebkę europejskiej architektury. To właśnie w Grecji należy szukać początków idei takich jak boska proporcja, czy trzy porządki architektoniczne.
Także z Grecji wywodzi się koncepcja pięciu żywiołów. Platon uważał, że cały świat materialny zbudowany jest z występujących w różnych proporcjach pięciu elementów.
Nasza koncepcja pięciu modułów podąża tym śladem i mimo, że nie można zbudować z nich całego platońskiego świata, to umożliwiają równie kreatywną zabudowę przestrzeni wspólnych.

 

ModUllaro to więcej niż kolekcja ławek. To artystyczne narzędzie, za pomocą którego modelujemy przestrzeń, gdzie łącząc w różny sposób te same elementy możemy uzyskać zupełnie inny efekt.
Z połączenia ławek prostych i łuków możemy zbudować wijącą się niczym wąż ławkę o znacznej długości. Budując kwadrat z tych elementów możemy stworzyć ogrodzoną strefę np. dla dzieci. Z kolei stojące obok siebie cztery ławki łuki układają się w siedzisko z centralnym miejscem idealnym na ustawienie donicy z roślinnością.

Cały geniusz rozwiązań modułowych polega na tym, że za pomocą kilku nowatorskich elementów tworzymy przestrzeń, gdzie tym co nas najbardziej organiczna jest nasza wyobraźnia.

Elementy małej architektury w wydaniu Astrini Design to coś więcej niż praktyczne ławki uliczne. To nowoczesne ławki także dla centrów handlowych, obiektów usługowych, pasaży i galerii. Każda nasza ławka sprawdza się wyśmienicie zarówno w wnętrzach budynków jak  i na zewnątrz, jako ławka miejska lub ławka parkowa.

Design ławek