Mała architektura
Mała architektura miejska - miejski słup ogłoszeniowo-reklamowy Tenor, witacze, pojemnik na śmieci. Zalety? Materiał, prezencja, funkcjonalność.
411
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-411,bridge-core-2.1.3,cookies-not-set,ajax_updown,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-20.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive

  About This Project

  Miejski słup ogłoszeniowo-reklamowy Tenor

  Niepozorny słup?  Nic bardziej błędnego!

  Po pierwsze materiał – nie może być byle jaki. Idealnym byłby odporny na temperatury, ogień, uszkodzenia mecha­niczne, zabrudzenia, łatwy w kon­serwacji, eksploatacji i czyszczeniu – idealnym jest laminat poliestrowo-szklany.

   

  Po drugie prezencja – neutralny, szy­kowny i elegancki. Z dedykowanym miejscem na logo lub herb miasta. Taki, który nie dominuje i nie przeszkadza w odbiorze, ale podaje informacje na czystym i ciekawym for­macie.

   

  Po trzecie funkcjonalność – najlepiej, by miał osłonę chroniącą przed deszczem, by był dostępny ze wszystkich stron, estetyczny i wytrzymały zarazem. Najlepiej, by był to słup ogłoszeniowy TENOR.

  Witacze

  Pierwsze wrażenie jest zawsze bardzo ważne. Pierwsze „dzień dobry” może mieć kolosalne znaczenie w dalszym odbiorze. Dlatego właśnie przygotowaliśmy słup, który witając wjeżdżających do miasta, pokaże im zalety i charakter tego miejsca.

   

  Bazą jest lekkość, funkcjonalność, elegancja i nowoczesny design.
  I na tych założeniach nasi projektanci oparli się tworząc główną „kreskę” słupa. Jako, że każde miasto jest inne i co innego chce wyeksponować, jest to projekt elastyczny, który przy zachowaniu założeń, dostosowywany jest indywidualnie do danych oczekiwań i wyobrażeń, tak, by słup wyrażał jak najlepiej pierwsze miejskie „dzień dobry”.

   

  Każda miejscowość jest wyjątkowa, dlatego każdy zaprojektowany przez naszych projektantów witacz będzie jedyny  w swoim rodzaju.

  Pojemnik na śmieci

  Wśród małej architektury miejskiej pojemniki na śmieci zwane potocznie koszami na śmieci, są elementem najczęściej występującym. Nie można nie docenić ich funkcji użytkowej.

   

  Nadal często spotykamy się z nieestetycznymi, rdzewiejącymi strukturami, które szpecą obraz coraz piękniejszych polskich miast. Dlatego zdecydowaliśmy się stworzyć pojemnik na śmieci, który nie tylko będzie bardzo funkcjonalny, ale także estetyczny.

   

  Design kosza na śmieci wzorowany jest na projekcie słupa ogłoszeniowego Tenor. Razem tworzą harmonijną i niezwykle elegancką kompozycję małej architektury miejskiej. W otoczeniu donic lub ławek, jest nadal równie stylowy.
  Opcjonalnie, podobnie jak to jest w przypadku słupa ogłoszeniowego, pojemnik na śmieci może być przyozdobiony w herb miasta co nada mu bardziej indywidualnego charakteru.

   

  Kosz na śmieci wykonany jest z odpornego na ogień laminatu poliestrowo-szklanego. Zaopatrzony jest w popielniczkę i łatwy system usuwania śmieci.

  Category
  Astrini Design