Riksza Lotta | Astrini-Design
Riksza Lotta to wyjątkowy pojazd miejski. Riksza oferuje imponujący zasięg 60 km przy jednym ładowaniu. Czas ładowania to jedyne 2 godziny. Karoseria zbudowana jest z lekkiego i bardzo wytrzymałego laminatu poliestrowo-szklanego.
401
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-401,bridge-core-3.0.9,qode-page-transition-enabled,ajax_updown,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-29.7,qode-theme-bridge,qode-wpml-enabled,wpb-js-composer js-comp-ver-6.13.0,vc_responsive

  About This Project

  Riksza Lotta – ekologiczny pojazd miejski

  Riksza to popularny na całym świecie środek do ekologicznego poruszania się po mieście. Jego prototyp powstał prawie 200 lat temu w Japonii a tradycyjna riksza nadal jest obecna w wielu krajach, także europejskich.

   

  Projektując riksze Lotta dodaliśmy do tradycji kropelkę nowoczesności, musnęliśmy pędzlem modernizmu i upudrowaliśmy innowacyjnością na miarę XXI wieku.

   

  Lotta to wyjątkowy pojazd miejski. Karoseria zbudowana jest z lekkiego i bardzo wytrzymałego laminatu poliestrowo-szklanego, siedzenie i oparcie obite są wybranym przez klienta materiałem, zawsze najwyższej jakości. Kolory karoserii i obicia wybiera klient. Riksza może być napędzana siłą ludzkich mięśni lub wbudowanym silnikiem elektrycznym z wymiennym akumulatorem.

   

  Wyzwaniem  było osiągnięcie jak największego zasięgu rikszy, i tu wynik jest imponujący, około 60 km przy jednym ładowaniu. czas ładowania to jedyne 2 godziny. Charakteryzuje się skrętnością, komfortem i niebanalną estetyką.  Spokojna, elegancka i bezpieczna forma zapewniają sympatie większości użytkowników. Brak emisji dwutlenku węgla oraz wysoka funkcjonalność czynią Lottę idealnym pojazdem do poruszania się po zatłoczonych ulicach miast. Riksza ma możliwość zamontowania paneli solarnych na dachu wspomagających ładowanie akumulatora. Z punktu widzenia ekonomicznego i ekologicznego jest to zatem pojazd idealny. Riksza Lotta to szacunek do tradycji i ukłon w stronę nowoczesnych rozwiązań z troska o środowisko naturalne.