Astrini-Design | Parklety - kompozycje mebli miejskich
Parklet to specjalna przestrzeń w mieście. To kompozycja mebli miejskich. Pełna zieleni i eleganckich mebli miejskich. Niewielkie rozmiary, maksymalnie dwóch miejsc parkingowych, pozwalają na zlokalizowanie go w zasadzie wszędzie, na ulicy czy na szerszym chodniku.
317
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-317,cookies-not-set,ajax_updown,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

About This Project

Parklety – nowoczesne kompozycje mebli miejskich

Parklet to specjalna przestrzeń w mieście. Pełna zieleni i eleganckich mebli miejskich. Niewielkie rozmiary, maksymalnie dwóch miejsc parkingowych, pozwalają na zlokalizowanie go w zasadzie wszędzie, na ulicy czy na szerszym chodniku.

 

Przestrzeń do tej pory wykorzystywana przez parking za sprawą kompozycji ławek, donic, stojaków rowerowych i innych elementów małej architektury, tworzy wyśmienite miejsce do spędzania wolnego czasu lub do prozaicznego złapania oddechu.

 

Rozwiązanie to jest nowością w Polsce, ale na świecie cieszy się coraz większą popularnością. Chcielibyśmy zaproponować takie rozwiązanie miastom, które nie tylko pragną stać się piękniejsze pod względem wizualnym, ale także bardziej przyjazne mieszkańcom.

Date
Category
Astrini Design