Astrini-Design | Parklety - kompozycje mebli miejskich
Parklet to specjalna przestrzeń w mieście. To kompozycja mebli miejskich. Pełna zieleni i eleganckich mebli miejskich. Niewielkie rozmiary, maksymalnie dwóch miejsc parkingowych, pozwalają na zlokalizowanie go w zasadzie wszędzie, na ulicy czy na szerszym chodniku.
317
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-317,cookies-not-set,ajax_updown,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

About This Project

Parklety – nowoczesne kompozycje mebli miejskich

Parklet to specjalna przestrzeń w mieście. Pełna zieleni i eleganckich mebli miejskich. Niewielkie rozmiary, maksymalnie dwóch miejsc parkingowych, pozwalają na zlokalizowanie go w zasadzie wszędzie, na ulicy czy na szerszym chodniku.

 

Przestrzeń do tej pory wykorzystywana przez parking za sprawą kompozycji ławek, donic, stojaków rowerowych i innych elementów małej architektury, tworzy wyśmienite miejsce do spędzania wolnego czasu lub do prozaicznego złapania oddechu.

 

Rozwiązanie to jest nowością w Polsce, ale na świecie cieszy się coraz większą popularnością. Chcielibyśmy zaproponować takie rozwiązanie miastom, które nie tylko pragną stać się piękniejsze pod względem wizualnym, ale także bardziej przyjazne mieszkańcom.

Date