ASTRINI - meble miejskie, stojaki na rowery, projekty indywidualne | Astrini-Design
1122
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1122,bridge-core-3.0.9,qode-page-transition-enabled,ajax_updown,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-29.7,qode-theme-bridge,qode-wpml-enabled,wpb-js-composer js-comp-ver-6.13.0,vc_responsive

DESIGN FOR ALL

ERGONOMIA
EKOLOGIA
AKTYWNY DESIGN
PRZYSZŁOŚĆ
PLANETA

Ambicją Astrini Design jest tworzenie mądrych i wyjątkowych hybryd, które łączą ekonomię i ekologię po to, by świadomie interpretować współczesne zagrożenia i odpowiadać na nie poprzez design użytkowy.
Projektujemy EKO_logicznie.

 

Design, którego zasadą naczelną jest „design for all” a w nim – miejsce dla przyrody i planety obok użytkownika czyli człowieka. Właśnie dlatego nasze kolekcje choć wyprodukowane z laminatu z poliestrowego – mają bardzo długie życie, wręcz – nigdy się nie starzeją! Z kolei formy pozwalają na swobodną interpretację ich funkcjonalności – mogą być siedziskiem, stojakiem, outdoorową siłownią, pojemnikiem na kwiaty.

Potrzeba kreowania

Sztuka w skali miasta

Meble Astrini stworzyliśmy z potrzeby kreowania nowoczesnej przestrzeni miejskiej,
łączącej estetykę i funkcjonalność, umożliwiającej wyrażenie własnego „ja”.

 

Andrzej Stróżyk, Mecenas Projektu

Miasto to wspólne miejsce tysięcy indywidualności…setki poglądów, stylów, przyzwyczajeń…
Przestrzeń publiczna to miejsce dla każdego z nich.
Chcemy, by była wyjątkowa, chcemy by wyrażała, chcemy by była odpowiedzią na potrzeby wszystkich i każdego z osobna. Chcemy, by kreowała wizerunek nowoczesnego i silnego miasta.

astrini - ikona

Indywidulane realizacje

Jesteśmy doświadczeni w indywidualnych zleceniach i tworzeniu rzeczy absolutnie niepowtarzalnych. Podejmujemy się współpracy przy innowacyjnych projektach, nie tylko angażując swoje zaplecze umiejętności ale również pomagamy w odnalezieniu formy, której Państwo szukacie. Ręczna praca, która pojawia się na niektórych etapach produkcji pozwala zadbać o najmniejszy detal i wyróżnić produkt na tle innych

astrini - ikona

Idealne dopasowanie

Meble Astrini Design zachwycają nie tylko stroną estetyczną, ale także funkcjonalnością – doskonale wkomponowują się w przestrzeń miasta, parku, placu, rynku, szkoły.

astrini - ikona

Najwyższa jakość

Starannie dobrane najwyższej jakości surowce są gwarancją doskonałej jakości naszych produktów, ich wytrzymałości oraz odporności na zabrudzenia, uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne, bo takie właściwości posiada właśnie laminat poliestrowo-szklany.

astrini - ikona

Nieograniczona paleta barw

Nieograniczone spektrum kolorystyczne, które dzięki innowacyjnej technologii stosowanej podczas produkcji, pozwala nam na stworzenie przedmiotów w każdym kolorze.