Astrini-Design | Astrini Design - City Alphabet - meble miejskie do galerii handlowych
Astrini-Design to meble do galerii handlowych, dla przestrzeni parkowych oraz doskonałe jako meble miejskie.
682
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-682,cookies-not-set,ajax_updown,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

About This Project

City Alphabet – ławki miejskie i meble parkowe

Miejskie meble parkowe nie muszą, a nawet nie powinny być traktowane tylko jako elementy funkcjonalne. Dziś potrzeba przestrzeni zaaranżowanej w taki sposób, aby sprzyjała ona nawiązywaniu kontaktów międzyludzkich i spędzaniu wolnego czasu na świeżym powietrzu.

 

Dzięki temu ludzie stają się zdrowsi i szczęśliwsi. Atrakcyjne meble parkowe mają ogromny wpływ na to, jakie wrażenia towarzyszą ludziom w trakcie przebywania w przestrzeni miejskiej. Warto więc zadbać o to, aby architektura miejska dostarczała im pozytywnych emocji. Takie są właśnie nasze ławki City Alphabet, które są jednocześnie intrygujące i wygodne w użytkowaniu.

Elementy małej architektury w wydaniu Astrini Design to coś więcej niż praktyczne ławki uliczne. To nowoczesne ławki także dla centrów handlowych, obiektów usługowych, pasaży i galerii. Każda nasza ławka sprawdza się wyśmienicie zarówno w wnętrzach budynków jak  i na zewnątrz, jako ławka miejska lub ławka parkowa.

 

Autorami kolekcji są Piotr Wełniak i Michał Bartkowiak.

Design ławek

Category
Astrini Design